Weapon Of Choice - Vinyl

Album dostupné na vinylu (LP) v 1 vydání. Fatboy Slim V roce 2001 vyšlo album Weapon of Choice, na kterém se objevil stejnojmenný hit. Album bylo směsicí elektroniky, house a breakbeatové hudby a bylo velmi oblíbené u fanoušků i kritiků. Album bylo nominováno na cenu Grammy za nejlepší taneční nahrávku a píseň Weapon of Choice byla nominována na cenu Grammy za nejlepší taneční nahrávku. Album zasahuje do žánrů Elektronická hudba a Big Beat.

Vydání:

LP

LP Fatboy Slim: Weapon Of Choice RSD Vinyl

647 Kč Skladem
LP Fatboy Slim: Weapon Of Choice
LP Fatboy Slim: Weapon Of Choice
Obrázky pochází z Discogs.com

RSD Vinyl

BMG | Skint 12. čvn 2021 Evropa

Fatboy Slim: Weapon Of Choice verze na vinylu LP v regulerní edici. Toto konkrétní vydání vyšlo v Evropě ve vydavatelství BMG ve spolupráci s Skint dne 12. června 2021. Fatboy Slim V roce 2001 vyšlo album Weapon of Choice, na kterém se objevil stejnojmenný hit. Album bylo směsicí elektroniky, house a breakbeatové hudby a bylo velmi oblíbené u fanoušků i kritiků. Album bylo nominováno na cenu Grammy za nejlepší taneční nahrávku a píseň Weapon of Choice byla nominována na cenu Grammy za nejlepší taneční nahrávku. Album zasahuje do žánrů Elektronická hudba a Big Beat. RSD Vinyl.

ID: 47325 EAN: 4050538658668 Discogs ID: 19089976
A - Weapon Of Choice (Original Mix)
B - Weapon Of Choice (Aka Aka Remix)
Zobrazit seznam skladeb
zpět

Fatboy Slim

Fatboy Slim
Fatboy Slim také známý jako Norman Cook je britský hudebník žánru taneční hudby. Spolu s interprety The Prodigy a The Chemical Brothers patří k průkopníkům žánru, který se nazývá big beat. Jeho styl je také známý jako kombinace hip hopu, breakbeatu, rocku a rhythm and blues. Už jak...

Poštovné od 69 Kč

a zdarma již od 2 000 Kč!

U nás najdete vše!

Přes 105 000 vinylů v nabídce

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Mějte přehled!

Nejpokročilejší sledování
dostupnosti i objednávek