Moon Safari - Vinyl, CD

Album dostupné na vinylu (LP) a CD ve 2 vydáních. Album Moon Safari, které vyšlo v roce 1998 na AIR , je elektronickým albem, které zahrnuje širokou škálu nástrojů a stylů, od tradičních až po experimentální. Album bylo nahráno během dvou let na různých místech, včetně zámku v jižní Francii a studia v Londýně. Moon Safari bylo debutové album AIR a setkalo se s příznivým ohlasem kritiky. Úvodní skladba alba, "La Femme D'Argent", je podmanivá balada, která udává tón zbytku alba. "Sexy Boy" je funky, optimistická skladba, která je jednou z nejoblíbenějších písní alba. "All I Need" je pomalejší píseň, ve které se objevuje duet Nicolase Godina a Jean-Benoîta Dunckela. "Kelly Watch the Stars" je optimistická skladba s chytlavou melodií. "Talisman" je experimentálnější skladba, ve které se objevují různé nástroje a zvuky. "Remember" je podmanivá balada, která album uzavírá. Moon Safari je jedinečné a inovativní album, které jistě potěší fanoušky elektronické hudby. Je to album, které je experimentální a zároveň přístupné, a určitě zůstane klasikou. Album zasahuje do žánrů Elektronická hudba, Downtempo a Synth-pop.

Dostupné ve 2 vydáních:

LP

LP AIR: Moon Safari 180g Remastered Vinyl

529 Kč Skladem
LP AIR: Moon Safari
LP AIR: Moon Safari
LP AIR: Moon Safari
LP AIR: Moon Safari
LP AIR: Moon Safari
LP AIR: Moon Safari
LP AIR: Moon Safari
LP AIR: Moon Safari
Obrázky pochází z Discogs.com

180g Remastered Vinyl

Parlophone 11. čvn 2015 Evropa

Album Reissue Repress

AIR: Moon Safari verze na vinylu LP v regulerní edici. Toto konkrétní vydání vyšlo v Evropě ve vydavatelství Parlophone dne 11. června 2015. Debutové album francouzského elektro dua Air (Jean-Benoît Dunckel & Nicolas Godin) je dnes považováno za hudební klasiku 90. let. Server Pitchfork jej zařadil na 46. místo nejlepších alb desetiletí. ""Moon Safari" možná odstartoval chilloutový sound a návrat easy listeningu, možná i baleárský beat s přílivovou vlnou Café Del Mar. Ale sametový retro-pop "Moon Safari" je a zůstává jedním z nejspolehlivějších strojů času a prostoru - vždy, když hrozí, že nás ovládne shon." (Bayerischer Rundfunk) ME-Sounds 3/98: "Na svém debutovém albu tito dva jedinečným způsobem mísí hypnotické melodie s jemně se vznášejícími houseovými beaty a pulzujícími elektronickými zvuky s frankofilními popovými harmoniemi. Výsledek je dechberoucí v každém ohledu: moderní, vizionářská popová hudba mimo všechna klišé. Bez nadsázky lze říci, že "Moon Safari" je již nyní jedním ze stylově určujících alb tohoto stále ještě mladého roku - zejména co se týče dokonalého estetického a obsahového ztvárnění. Takhle musí znít progresivní popová hudba na konci 20. století." Album zasahuje do žánrů Elektronická hudba, Downtempo a Synth-pop. 180g Remastered Vinyl.

ID: 24026 EAN: 0724384497811 Discogs ID: 7175735
A1 - La Femme D'Argent 7:08min
A2 - Sexy Boy 4:57min
A3 - All I Need 4:28min
A4 - Kelly Watch The Stars 3:44min
B1 - Talisman 4:16min
B2 - Remember 2:34min
B3 - You Make It Easy 4:00min
B4 - Ce Matin La 3:38min
B5 - New Star In The Sky 5:38min
B6 - Le Voyage De Penelope 3:10min
Zobrazit seznam skladeb
CD

CD AIR: Moon Safari

259 Kč Na objednávku
CD AIR: Moon Safari
CD AIR: Moon Safari
CD AIR: Moon Safari
CD AIR: Moon Safari
CD AIR: Moon Safari
CD AIR: Moon Safari
CD AIR: Moon Safari
CD AIR: Moon Safari
CD AIR: Moon Safari
CD AIR: Moon Safari
CD AIR: Moon Safari
CD AIR: Moon Safari
CD AIR: Moon Safari
CD AIR: Moon Safari
CD AIR: Moon Safari
Obrázky pochází z Discogs.com

Source | Virgin 25. bře 2019 Evropa

Album

AIR: Moon Safari verze na CD v regulerní edici. Toto konkrétní vydání vyšlo v Evropě ve vydavatelství Source ve spolupráci s Virgin dne 25. března 2019. Debutové album francouzského elektro dua Air (Jean-Benoît Dunckel & Nicolas Godin) je dnes považováno za hudební klasiku 90. let. Server Pitchfork jej zařadil na 46. místo nejlepších alb desetiletí. ""Moon Safari" možná odstartoval chilloutový sound a návrat easy listeningu, možná i baleárský beat s přílivovou vlnou Café Del Mar. Ale sametový retro-pop "Moon Safari" je a zůstává jedním z nejspolehlivějších strojů času a prostoru - vždy, když hrozí, že nás ovládne shon." (Bayerischer Rundfunk) ME-Sounds 3/98: "Na svém debutovém albu tito dva jedinečným způsobem mísí hypnotické melodie s jemně se vznášejícími houseovými beaty a pulzujícími elektronickými zvuky s frankofilními popovými harmoniemi. Výsledek je dechberoucí v každém ohledu: moderní, vizionářská popová hudba mimo všechna klišé. Bez nadsázky lze říci, že "Moon Safari" je již nyní jedním ze stylově určujících alb tohoto stále ještě mladého roku - zejména co se týče dokonalého estetického a obsahového ztvárnění. Takhle musí znít progresivní popová hudba na konci 20. století." Album zasahuje do žánrů Elektronická hudba, Downtempo a Synth-pop.

ID: 24025 EAN: 0724384497828 Discogs ID: 41970
1 - La Femme D'Argent 07:08min
2 - Sexy Boy 04:57min
3 - All I Need 04:28min
4 - Kelly , Watch The Stars ! 03:44min
5 - Talisman 04:16min
6 - Remember 02:34min
7 - You Make It Easy 04:00min
8 - Ce Matin Là 03:38min
9 - New Star In The Sky (Chanson Pour Solal) 05:38min
10 - Le Voyage De Pénélope 03:10min
Zobrazit seznam skladeb