Vrácení zboží do 14 dnů

Pokud si z jakéhokoliv důvodu nechcete zakoupené zboží ponechat, lze nám ho do 14 dnů od převzetí zásilky zaslat zpět na prodejnu. Pro vrácení zboží prosím vyplňte náš jednoduchý formulář, kde zvolíte i způsob zpětné dopravy. Zboží prosím zasílejte nepoškozené, v původním obalu a se všemi součátmi se kterými přišlo. Pokud je kartonový obal poškozený, prosím, použijte jiný vhodný balicí materiál. Zásilku prosím zřetelně označte číslem vaší objednávky.

Výměna zboží za jiné

Pokud chcete zboží vyměnit za jiné (ať už ve 14 denní lhůtě nebo při reklamaci), je pro nás nejjednodušší, pokud si na požadované zboží vyplníte novou objednávku. Prosím, zvolte platbu převodem a částku zatím nemusíte hradit. Poté nám prosím vyplňte formulář pro vrácení zboží a uveďte nám, k jaké objednávce bychom měli přičíst platbu za navrácené zboží.

Reklamace

V případě, že vám nový vinyl přeskakuje, ujistěte se prosím že:

Je umytý a zbavený prachu
V místě přeskakování není patrná nečistota (i čerstvě otevřená deska může mít z výroby drobná odstranitelná smítka)
Máte správně seřízený gramofon (vyváženou jehlu a antiskating)
Máte čistou a nepoškozenou jehlu

Pokud máte možnost, zkuste prosím vinyl přehrát na jiném gramofonu. Dle našich zkušeností se v polovině přpadů jedná o problém s konkrétním přístrojem spíše než s deskou, a tyto reklamace bohužel uznat nemůžeme. Děkujeme.

V případě že došlo k pochybení na naší straně a zboží přišlo poškozené, bylo vám doručeno něco jiného než jste si objednali, nebo jste si jistí, že závada není na vašem přehrávači, vyplňte nám prosím tento jednoduchý reklamační formulář. Výměna zboží pak proběhne na naše náklady.