Urban Discipline - Vinyl

Album dostupné na vinylu (LP) v 1 vydání. Biohazard 's Urban Discipline je album vydané v roce 1992. Jedná se o hardcore punkové album, které bylo popsáno jako "jedno z nejvlivnějších hardcoreových alb všech dob". Album bylo chváleno pro svůj "syrový a nekompromisní zvuk". Album zasahuje do žánrů Rock a Hardcore.

Dostupné v jednom vydání

2LP

2LP Biohazard: Urban Discipline LTD | NUM Numbered Limited Edition Vinyl

937 Kč Skladem
2LP Biohazard: Urban Discipline LTD | NUM
2LP Biohazard: Urban Discipline LTD | NUM
Obrázky pochází z Discogs.com

Numbered Limited Edition Vinyl

Run Out Groove | Roadrunner Records 18. února 2022 Evropa a USA

Album Limited Edition Numbered Reissue

Biohazard: Urban Discipline LTD | NUM verze na vinylu 2LPv limitované individuálně číslované edici. Toto konkrétní vydání vyšlo v Evropě a USA ve vydavatelství Run Out Groove ve spolupráci s Roadrunner Records dne 18. února 2022.

Na vinylu k 30. výročí svého druhého studiového alba "Urban Discipline" vydávají Biohazard v roce 2022 30th Anniversary Deluxe Edition: první vinylové vydání klasického alba jako dvojité LP včetně bonusových skladeb, zabalené v luxusním balení s rozkládacím plakátem.

"Urban Discipline" původně vyšlo 10. listopadu 1992 u Roadrunner Records jako pokračování debutu "Biohazard" z roku 1990 a bylo nahráno a produkováno kapelou ve složení Billy Graziadei (kytara / zpěv), Evan Seinfeld (baskytara / zpěv), Bobby Hambel (kytara) a Danny Schuler (bicí) a Whartonem Tiersem v jeho domě na Manhattanu. Před studiovými sezeními měla kapela hotových pouze čtyři nebo pět písní. Zbývající písně vznikly až ve studiu. Protože Biohazard nebyli spokojeni s Tiersovým mixem, následně jej zremixoval Steve Ett.

Původní album obsahovalo 14 skladeb, včetně nové nahrávky písně "Wrong Side of the Tracks", která se objevila již na albu "Biohazard", a coververze písně "We're Only Gonna Die (From Our Own Arrogance)" od Bad Religion.

"Urban Discipline" se v Německu dostalo na 79. místo v albové hitparádě, čímž se poprvé v kariéře Biohazard dostalo na první příčku.

Album zasahuje do žánrů Rock a Hardcore. Numbered Limited Edition Vinyl.

ID: 374619 EAN: 0081227880170 Discogs ID: 22124983
4.82
A1 - Chamber Spins Three
A2 - Punishment
A3 - Shades Of Grey
A4 - Business
A5 - Black And White And Red All Over
B1 - Man With A Promise
B2 - Disease
B3 - Urban Discipline
B4 - Loss
C1 - Wrong Side Of The Tracks
C2 - Mistaken Identity
C3 - We're Only Gonna Die (From Our Own Arrogance)
C4 - Tears Of Blood
C5 - Hold My Own
D1 - Business (Demo)
D2 - Urban Discipline (Demo)
D3 - Loss (Demo)
D4 - Black And White And Red All Over (Demo)
Zobrazit seznam skladeb
zpět

Biohazard

Biohazard
Biohazard je americká kapela z Brooklynu v New Yorku, která vznikla v roce 1987. Kapela je známá jako průkopník crossoveru hardcore punku a heavy metalu s prvky hip-hopu. Jejich hudba se vyznačuje politicky zabarvenými texty a agresivní směsicí hudebních stylů, díky čemuž si v kom...

Poštovné od 69 Kč

a zdarma již od 2 000 Kč!

U nás najdete vše!

Přes 130 000 LP a 209 000 CD
v nabídce

Věrnostní sleva až 5%

Pro registrované zákazníky

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Mějte přehled!

Nejpokročilejší sledování
dostupnosti i objednávek