Long Live Rock 'N' Roll - CD

Album dostupné na CD v 1 vydání. Album Long Live Rock 'N' Roll, které vyšlo v roce 1978, bylo čtvrtým studiovým albem skupiny Rainbow . Album bylo komerčně úspěšné, dosáhlo šestého místa v žebříčku UK Albums Chart a osmého místa v americkém žebříčku Billboard 200. Americké sdružení nahrávacího průmyslu (RIAA) mu udělilo platinovou desku za dodávku jednoho milionu kopií ve Spojených státech. Hlavní singl alba, "Since You Been Gone", byl komerčně úspěšný, dosáhl pátého místa v UK Singles Chart a patnáctého místa v US Billboard Hot 100. Druhý singl z alba, "I Surrender", se umístil na třetím místě britského singlového žebříčku a na 20. místě amerického žebříčku Billboard Hot 100. Album Long Live Rock 'N' Roll získalo od hudebních kritiků smíšené hodnocení. Eduardo Rivadavia z AllMusic udělil albu tři hvězdičky z pěti a uvedl, že "nebylo tak přelomové jako jeho předchůdce, ale stále se jednalo o silný počin". Dále uvedl, že "vrcholem alba byly výše zmíněné hardrockové hymny, stejně jako progresivnější a atmosféričtější skladby". Paul Suter z časopisu Kerrang! však albu udělil pět hvězdiček z pěti. Album zasahuje do žánrů Rock, Hard Rock a Heavy Metal.

Vydání:

CD

CD Rainbow: Long Live Rock 'N' Roll EDC

239 Kč Skladem
CD Rainbow: Long Live Rock 'N' Roll
CD Rainbow: Long Live Rock 'N' Roll
CD Rainbow: Long Live Rock 'N' Roll
CD Rainbow: Long Live Rock 'N' Roll
CD Rainbow: Long Live Rock 'N' Roll
CD Rainbow: Long Live Rock 'N' Roll
CD Rainbow: Long Live Rock 'N' Roll
CD Rainbow: Long Live Rock 'N' Roll
CD Rainbow: Long Live Rock 'N' Roll
Obrázky pochází z Discogs.com

EDC

Polydor 17. kvě 2019 Evropa

Album Reissue Remastered

Rainbow: Long Live Rock 'N' Roll verze na CD v remasterované edici. Toto konkrétní vydání vyšlo v Evropě ve vydavatelství Polydor dne 17. května 2019. Album Long Live Rock 'N' Roll, které vyšlo v roce 1978, bylo čtvrtým studiovým albem skupiny Rainbow . Album bylo komerčně úspěšné, dosáhlo šestého místa v žebříčku UK Albums Chart a osmého místa v americkém žebříčku Billboard 200. Americké sdružení nahrávacího průmyslu (RIAA) mu udělilo platinovou desku za dodávku jednoho milionu kopií ve Spojených státech. Hlavní singl alba, "Since You Been Gone", byl komerčně úspěšný, dosáhl pátého místa v UK Singles Chart a patnáctého místa v US Billboard Hot 100. Druhý singl z alba, "I Surrender", se umístil na třetím místě britského singlového žebříčku a na 20. místě amerického žebříčku Billboard Hot 100. Album Long Live Rock 'N' Roll získalo od hudebních kritiků smíšené hodnocení. Eduardo Rivadavia z AllMusic udělil albu tři hvězdičky z pěti a uvedl, že "nebylo tak přelomové jako jeho předchůdce, ale stále se jednalo o silný počin". Dále uvedl, že "vrcholem alba byly výše zmíněné hardrockové hymny, stejně jako progresivnější a atmosféričtější skladby". Paul Suter z časopisu Kerrang! však albu udělil pět hvězdiček z pěti. Album zasahuje do žánrů Rock, Hard Rock a Heavy Metal. EDC.

ID: 377339 EAN: 0731454736329 Discogs ID: 2357672
1 - Long Live Rock 'N' Roll 4:24min
2 - Lady Of The Lake 3:38min
3 - L.A. Connection 5:02min
4 - Gates Of Babylon 6:51min
5 - Kill The King 4:30min
6 - The Shed (Subtle) 4:47min
7 - Sensitive To Light 3:07min
8 - Rainbow Eyes 7:26min
Zobrazit seznam skladeb
zpět

Rainbow

Rainbow
Rainbow je britská hardrocková skupina, kterou po odchodu z Deep Purple založil v roce 1975 kytarista Ritchie Blackmore. Koncerty Rainbow se svou úrovní vyrovnaly koncertům Deep Purple. Možná víc rozvíjeli improvizaci, plynule přecházeli z jedné skladby do druhé a mezi skladby spon...

Poštovné od 69 Kč

a zdarma již od 2 000 Kč!

U nás najdete vše!

Přes 114 000 LP a 199 000 CD
v nabídce

Věrnostní sleva až 5%

Pro registrované zákazníky

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Mějte přehled!

Nejpokročilejší sledování
dostupnosti i objednávek