Live The Femme Fatale Tour - DVD

Album dostupné na DVD v 1 vydání. Album Britney Spears : Live The Femme Fatale Tour z roku 2011 je živým záznamem Britney Spears ' Femme Fatale Tour. Album obsahuje všechny Britney Spears ' největší hity a také několik nových skladeb z alba Femme Fatale. Album je skvělou kompilací největších Britney Spears ' hitů a je povinnou výbavou každého fanouška Britney Spears . Album zasahuje do žánrů Pop, Elektronická hudba a Synth-pop.

Dostupné v jednom vydání

DVD

DVD Britney Spears: Live The Femme Fatale Tour Live

297 Kč Týden
DVD Britney Spears: Live The Femme Fatale Tour
DVD Britney Spears: Live The Femme Fatale Tour
DVD Britney Spears: Live The Femme Fatale Tour
DVD Britney Spears: Live The Femme Fatale Tour
Obrázky pochází z Discogs.com

Live

RCA 16. prosince 2011 Evropa a UK

Britney Spears: Live The Femme Fatale Tour verze na DVD v standartní edici. Toto konkrétní vydání vyšlo v Evropě a UK ve vydavatelství RCA dne 16. prosince 2011.

Když se popová ikona Britney Spears vydá na turné, každý její koncert se stane velkolepou podívanou. Nejinak tomu bylo i na zcela vyprodaném koncertě v Torontu v rámci jejího aktuálního turné "Femme Fatale Tour", kde držitelka ceny Grammy nadchla své fanoušky zběsilou směsicí hitů, oblíbených skladeb a písní z nového alba "Femme Fatale". Díky dechberoucím pódiovým vystoupením, vražedné taneční choreografii a fantastickým kostýmům se Britney Spears dostává na úroveň "Larger than life". Díky DVD, které obsahuje dvacet písní z torontského koncertu v podobě živého záznamu, se miliony jejích fanoušků po celém světě mohou nyní podívat na podívanou "Femme Fatale". Britney Spears je jednou z nejznámějších osobností v historii popu. Za necelých deset let prodala po celém světě více než sedmdesát milionů nahrávek, což ji řadí na čtvrté místo v žebříčku nejúspěšnějších umělkyň v historii amerických hitparád. Svým posledním albem "Femme Fatale", které se umístilo na prvním místě žebříčku Billboard, však devětadvacetiletá zpěvačka opět nastavila laťku všestrannosti, inovativnosti a sexy vzhledu. S písněmi "Till The World Ends", "I Wanna Go", "Criminal" a "Hold It Against Me" vznikla také celá řada světových hitů. Senzační úspěch zaznamenalo i turné "Femme Fatale Tour", které v létě prošlo Severní Amerikou a poté pokračovalo na dalších kontinentech. Rolling Stone napsal: "Je to jejich nejoslnivější, nejdynamičtější a nejzábavnější produkce vůbec."

Album zasahuje do žánrů Pop, Elektronická hudba a Synth-pop. Live.

ID: 20647 EAN: 0886979866898 Discogs ID: 3288813
3.6
1 - Femme Fatale Video
2 - Hold It Against Me
3 - Up N' Down
4 - 3
5 - Piece Of Me
6 - Sweet Seduction Video
7 - Big Fat Bass
8 - How I Roll
9 - Lace And Leather
10 - If U Seek Amy
11 - Temptress Video
12 - Gimme More
13 - (Drop Dead) Beautiful
14 - Don't Let Me Be The Last To Know
15 - Boys
16 - Code Name: Trouble Video
17 - ...Baby One More Time
18 - S&M
19 - Trouble For Me
20 - I'm A Slave 4 U
21 - I Wanna Go
22 - Womanizer
23 - Sexy Assassin Video
24 - Toxic
25 - Till The World Ends
Zobrazit seznam skladeb
zpět

Britney Spears

Britney Spears
Britney Spears je ikonickou postavou popového průmyslu, často označovanou jako "princezna popu". Na scéně se objevila koncem 90. let a rychle se proslavila svým debutovým albem "...Baby One More Time", které vyšlo v roce 1999. Titulní skladba se stala mezinárodním hitem, který obs...

Poštovné od 69 Kč

a zdarma již od 2 000 Kč!

U nás najdete vše!

Přes 124 000 LP a 210 000 CD
v nabídce

Věrnostní sleva až 5%

Pro registrované zákazníky

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Mějte přehled!

Nejpokročilejší sledování
dostupnosti i objednávek