Symphonica - Vinyl, CD, Blu-ray

Album dostupné na vinylu (LP), Blu-ray a CD ve 3 vydáních. Legendární britský zpěvák George Michael vydává po dlouhých deseti letech nové album „Symphonica”. Jak již název naznačuje, nepůjde o klasické studiové album, ale o desku, která je jakousi vzpomínkou na stejnojmenné veleúspěšné turné, které George Michael absolvoval v letech 2011 a 2012. O produkci desky se postaral sám interpret, a to za velké pomoci legendárního Phila Ramona, který producentsky dohlížel i na úspěšná alba Roda Stewarta, Paula McCartneyho, Eltona Johna nebo Boba Dylana...Deska „Symphonica” se na trhu objeví 17. března hned v několika formátech. Základní verze nabídne celkem čtrnáct písní, které bude možné zakoupit i digitálně, deluxe edice ve formě vázané knihy bude obsahovat tři skladby navíc. Překvapením je vydání na audio Blu-Ray, které slibuje ten nejčistější možný zvuk...Album slibuje celou řadu hudebních lahůdek, mezi kterými nechybí i několik naprosto unikátních coververzí. Půjde například o legendární „The First Time Ever I Saw Your Face” od Ewana MacColla., fenomenální podání „Idol” z repertoáru Eltona Johna či dech beroucí verzi písně „Let Her Down Easy” původně od Terence Trent D'Arbyho.George Michael je jedním z nejúspěšnějších britských interpretů. Během dosavadní kariéry (ať už v rámci milovaného dua Wham!, tak i na sólové dráze) prodal více než 120 miliónů desek a stal se ikonou a inspirací pro mnohé jeho mladší kolegy jako Beyoncé, Adele nebo Justina Timberlakea, kteří George Michaela uvádějí jako jednoho ze svých hudebních vzorů...http://youtu.be/58hMog3XuuY Album zasahuje do žánrů Jazz, Pop, Balada, Swing a Soul-Jazz.

Dostupné ve 3 vydáních:

2LP

2LP George Michael: Symphonica

1 289 Kč Předprodej
2LP George Michael: Symphonica
2LP George Michael: Symphonica
Obrázky pochází z Discogs.com

Aegean | Virgin EMI Records Evropa a UK

Album

George Michael: Symphonica verze na vinylu 2LP v regulerní edici. Toto konkrétní vydání vyšlo v Evropě a UK ve vydavatelství Aegean ve spolupráci s Virgin EMI Records. Legendární britský zpěvák George Michael vydává po dlouhých deseti letech nové album „Symphonica”. Jak již název naznačuje, nepůjde o klasické studiové album, ale o desku, která je jakousi vzpomínkou na stejnojmenné veleúspěšné turné, které George Michael absolvoval v letech 2011 a 2012. O produkci desky se postaral sám interpret, a to za velké pomoci legendárního Phila Ramona, který producentsky dohlížel i na úspěšná alba Roda Stewarta, Paula McCartneyho, Eltona Johna nebo Boba Dylana...Deska „Symphonica” se na trhu objeví 17. března hned v několika formátech. Základní verze nabídne celkem čtrnáct písní, které bude možné zakoupit i digitálně, deluxe edice ve formě vázané knihy bude obsahovat tři skladby navíc. Překvapením je vydání na audio Blu-Ray, které slibuje ten nejčistější možný zvuk...Album slibuje celou řadu hudebních lahůdek, mezi kterými nechybí i několik naprosto unikátních coververzí. Půjde například o legendární „The First Time Ever I Saw Your Face” od Ewana MacColla., fenomenální podání „Idol” z repertoáru Eltona Johna či dech beroucí verzi písně „Let Her Down Easy” původně od Terence Trent D'Arbyho.George Michael je jedním z nejúspěšnějších britských interpretů. Během dosavadní kariéry (ať už v rámci milovaného dua Wham!, tak i na sólové dráze) prodal více než 120 miliónů desek a stal se ikonou a inspirací pro mnohé jeho mladší kolegy jako Beyoncé, Adele nebo Justina Timberlakea, kteří George Michaela uvádějí jako jednoho ze svých hudebních vzorů...http://youtu.be/58hMog3XuuY Album zasahuje do žánrů Jazz, Pop, Balada, Swing a Soul-Jazz.

ID: 375787 EAN: 0602508178382
A1 - Through 5:10min
A2 - My Baby Just Cares For Me 1:57min
A3 - A Different Corner 4:14min
A4 - Praying For Time 4:58min
A5 - Let Her Down Easy 3:51min
B1 - The First Time Ever I Saw Your Face 5:24min
B2 - Feeling Good 3:16min
B3 - John And Elvis Are Dead 4:31min
B4 - Roxanne 4:21min
C1 - One More Try 5:15min
C2 - Going To A Town 4:45min
C3 - Cowboys And Angels 7:24min
C4 - Idol 4:30min
D1 - Brother Can You Spare A Dime 4:53min
D2 - You Have Been Loved 5:41min
D3 - Wild Is The Wind 4:15min
D4 - You've Changed 4:45min
Zobrazit seznam skladeb
CD

CD George Michael: Symphonica

223 Kč Skladem
CD George Michael: Symphonica
CD George Michael: Symphonica
CD George Michael: Symphonica
CD George Michael: Symphonica
CD George Michael: Symphonica
CD George Michael: Symphonica
CD George Michael: Symphonica
CD George Michael: Symphonica
CD George Michael: Symphonica
CD George Michael: Symphonica
CD George Michael: Symphonica
CD George Michael: Symphonica
CD George Michael: Symphonica
CD George Michael: Symphonica
CD George Michael: Symphonica
Obrázky pochází z Discogs.com

Aegean | Virgin EMI Records 21. led 2022 Evropa

Album

George Michael: Symphonica verze na CD v regulerní edici. Toto konkrétní vydání vyšlo v Evropě ve vydavatelství Aegean ve spolupráci s Virgin EMI Records dne 21. ledna 2022. Legendární britský zpěvák George Michael vydává po dlouhých deseti letech nové album „Symphonica”. Jak již název naznačuje, nepůjde o klasické studiové album, ale o desku, která je jakousi vzpomínkou na stejnojmenné veleúspěšné turné, které George Michael absolvoval v letech 2011 a 2012. O produkci desky se postaral sám interpret, a to za velké pomoci legendárního Phila Ramona, který producentsky dohlížel i na úspěšná alba Roda Stewarta, Paula McCartneyho, Eltona Johna nebo Boba Dylana...Deska „Symphonica” se na trhu objeví 17. března hned v několika formátech. Základní verze nabídne celkem čtrnáct písní, které bude možné zakoupit i digitálně, deluxe edice ve formě vázané knihy bude obsahovat tři skladby navíc. Překvapením je vydání na audio Blu-Ray, které slibuje ten nejčistější možný zvuk...Album slibuje celou řadu hudebních lahůdek, mezi kterými nechybí i několik naprosto unikátních coververzí. Půjde například o legendární „The First Time Ever I Saw Your Face” od Ewana MacColla., fenomenální podání „Idol” z repertoáru Eltona Johna či dech beroucí verzi písně „Let Her Down Easy” původně od Terence Trent D'Arbyho.George Michael je jedním z nejúspěšnějších britských interpretů. Během dosavadní kariéry (ať už v rámci milovaného dua Wham!, tak i na sólové dráze) prodal více než 120 miliónů desek a stal se ikonou a inspirací pro mnohé jeho mladší kolegy jako Beyoncé, Adele nebo Justina Timberlakea, kteří George Michaela uvádějí jako jednoho ze svých hudebních vzorů...http://youtu.be/58hMog3XuuY Album zasahuje do žánrů Jazz, Pop, Balada, Swing a Soul-Jazz.

ID: 376447 EAN: 0602537699322 Discogs ID: 7805299
1 - Through 5:09min
2 - My Baby Just Cares For Me 1:56min
3 - A Different Corner 4:14min
4 - Praying For Time 4:58min
5 - Let Her Down Easy 3:50min
6 - The First Time Ever I Saw Your Face 5:24min
7 - Feeling Good 3:15min
8 - John And Elvis Are Dead 4:31min
9 - One More Try 5:14min
10 - Cowboys And Angels 7:24min
11 - Idol 4:29min
12 - Brother Can You Spare A Dime 4:51min
13 - Wild Is The Wind 4:15min
14 - You've Changed 4:44min
Zobrazit seznam skladeb
BR

Blu-ray George Michael: Symphonica Live

387 Kč Na cestě
Blu-ray George Michael: Symphonica
Blu-ray George Michael: Symphonica
Blu-ray George Michael: Symphonica
Blu-ray George Michael: Symphonica
Obrázky pochází z Discogs.com

Live

Aegean | Virgin EMI Records 14. bře 2014 Evropa a UK

Album Stereo

George Michael: Symphonica verze na Blu-ray v regulerní edici. Toto konkrétní vydání vyšlo v Evropě a UK ve vydavatelství Aegean ve spolupráci s Virgin EMI Records dne 14. března 2014. Legendární britský zpěvák George Michael vydává po dlouhých deseti letech nové album „Symphonica”. Jak již název naznačuje, nepůjde o klasické studiové album, ale o desku, která je jakousi vzpomínkou na stejnojmenné veleúspěšné turné, které George Michael absolvoval v letech 2011 a 2012. O produkci desky se postaral sám interpret, a to za velké pomoci legendárního Phila Ramona, který producentsky dohlížel i na úspěšná alba Roda Stewarta, Paula McCartneyho, Eltona Johna nebo Boba Dylana...Deska „Symphonica” se na trhu objeví 17. března hned v několika formátech. Základní verze nabídne celkem čtrnáct písní, které bude možné zakoupit i digitálně, deluxe edice ve formě vázané knihy bude obsahovat tři skladby navíc. Překvapením je vydání na audio Blu-Ray, které slibuje ten nejčistější možný zvuk...Album slibuje celou řadu hudebních lahůdek, mezi kterými nechybí i několik naprosto unikátních coververzí. Půjde například o legendární „The First Time Ever I Saw Your Face” od Ewana MacColla., fenomenální podání „Idol” z repertoáru Eltona Johna či dech beroucí verzi písně „Let Her Down Easy” původně od Terence Trent D'Arbyho.George Michael je jedním z nejúspěšnějších britských interpretů. Během dosavadní kariéry (ať už v rámci milovaného dua Wham!, tak i na sólové dráze) prodal více než 120 miliónů desek a stal se ikonou a inspirací pro mnohé jeho mladší kolegy jako Beyoncé, Adele nebo Justina Timberlakea, kteří George Michaela uvádějí jako jednoho ze svých hudebních vzorů...http://youtu.be/58hMog3XuuY Album zasahuje do žánrů Jazz, Pop, Balada, Swing a Soul-Jazz.

ID: 44555 EAN: 0602537708048 Discogs ID: 5515023
1 - Through 5:09min
2 - My Baby Just Cares For Me 1:56min
3 - A Different Corner 4:14min
4 - Praying For Time 4:58min
5 - Let Her Down Easy 3:50min
6 - The First Time Ever I Saw Your Face 5:24min
7 - Feeling Good 3:15min
8 - John And Elvis Are Dead 4:31min
9 - Roxanne 4:21min
10 - One More Try 5:14min
11 - Going To A Town 4:45min
12 - Cowboys And Angels 7:24min
13 - Idol 4:29min
14 - Brother Can You Spare A Dime 4:51min
15 - You Have Been Loved 5:42min
16 - Wild Is The Wind 4:15min
17 - You've Changed 4:44min
Zobrazit seznam skladeb
zpět

George Michael

George Michael
Georgios Kyriacos Panayiotou , uměleckým jménem George Michael , byl britský zpěvák, skladatel a producent s kyperskými kořeny. V letech 1981 až 1986 působil společně s Andrewem Ridgeleym v popové skupině Wham!, která se proslavila hity jako Wake Me Up Before You Go-Go, Freedom, I'...

Poštovné od 69 Kč

a zdarma již od 2 000 Kč!

U nás najdete vše!

Přes 105 000 vinylů v nabídce

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Mějte přehled!

Nejpokročilejší sledování
dostupnosti i objednávek