Kylie - Vinyl

Dostupné v jednom vydání

LP

LP Kylie Minogue: Kylie (35th Anniversary Edition) (remastered) (neon Pink Vinyl) 2023

789 Kč Skladem

BMG 24. listopadu 2023 Evropa

Kylie Minogue: Kylie (35th Anniversary Edition) (remastered) (neon Pink Vinyl) verze na vinylu LP v standartní edici. Toto konkrétní vydání vyšlo v Evropě ve vydavatelství BMG dne 24. listopadu 2023.

Klasický popový debut Kylie Minogue Kylie byl původně vydán 4. července 1988 a je prvním ze čtyř alb, která nahrála s britskou produkční společností Stock Aitken & Waterman. Album vyšlo u vydavatelství PWL a Mushroom a vyšlo z něj šest singlů, včetně "Got To Be Certain", "The Loco-Motion" a celosvětového hitu "I Should Be So Lucky". Album mělo obrovský komerční úspěch, ve Velké Británii se udrželo šest týdnů na prvním místě a stalo se pátým nejprodávanějším albem desetiletí. Celosvětově se ho prodalo přes pět milionů kopií.

Tato remasterovaná reedice LP oslavuje 35. výročí vydání debutového alba a je vylisována na neonově růžovém vinylu v přebalu gatefold. Za svou slavnou kariéru prodala Kylie po celém světě přes 80 milionů desek, pět miliard streamů a vydala osm alb, která se ve Velké Británii umístila na prvním místě. Mezi její četná ocenění patří tři ceny BRIT, dvě ceny MTV a Grammy. Je jediným umělcem, který vydal ve Velké Británii album číslo jedna v pěti po sobě jdoucích desetiletích, a její vystoupení na Glastonbury 2019 bylo nejsledovanějším televizním momentem v historii festivalu. V mnoha ohledech stojí na popové scéně osamoceně - je to superhvězda, která svým neustálým přetvářením a objevováním pevně zakořeňuje v současnosti a zároveň definuje a oslavuje velkou část naší společné minulosti.

Album lze řadit do žánru Pop.

ID: 467270 EAN: 4050538955286
zpět

Kylie Minogue

Kylie Minogue
Kylie Minogue je australská zpěvačka, skladatelka a herečka, která se proslavila po celém světě a její kariéra trvá již několik desetiletí. Svou kariéru zahájila jako herečka v australské telenovele "Neighbours" a poté se začala věnovat hudbě. Její debutový singl "Locomotion" vyše...

Poštovné od 69 Kč

a zdarma již od 2 000 Kč!

U nás najdete vše!

Přes 125 000 LP a 212 000 CD
v nabídce

Věrnostní sleva až 5%

Pro registrované zákazníky

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Mějte přehled!

Nejpokročilejší sledování
dostupnosti i objednávek