Heart To Mouth - CD

L.P.

Pop

2018

Album dostupné na CD ve 2 vydáních. Album "Heart to Mouth", které vyšlo v prosinci 2018, je třetím studiovým albem anglické zpěvačky a skladatelky LP. Album produkoval Mike Elizondo a obsahuje spolupráci s autory písní a producenty, jako jsou Justin Tranter, Max Martin a Shellback. První singl z alba, "Lost on You", byl vydán v říjnu 2016 a dosáhl prvního místa ve Francii a Polsku a první pětky v řadě dalších zemí. Druhý singl z alba, "Girls Go Wild", vyšel v srpnu 2018 a rovněž se dostal do první pětky v několika zemích. "Heart to Mouth" se setkalo s pozitivními recenzemi hudebních kritiků. Na serveru Metacritic, který recenzím od mainstreamových kritiků přiděluje normalizované hodnocení ze 100, získalo album průměrné skóre 73 bodů, což znamená "obecně příznivé hodnocení". Neil Z. Yeung z AllMusic pochválil LP za to, že na albu "přináší další várku introspektivních a emotivních hymen", zatímco Jon Pareles z The New York Times album popsal jako "soubor písní o hledání spojení a sebepřijetí". Kitty z deníku The Guardian napsala smíšenější recenzi. Album lze řadit do žánru Pop.

Dostupné ve 2 vydáních:

CD

CD L.P.: Heart To Mouth

317 Kč Skladem
CD L.P.: Heart To Mouth
CD L.P.: Heart To Mouth
CD L.P.: Heart To Mouth
CD L.P.: Heart To Mouth
CD L.P.: Heart To Mouth
Obrázky pochází z Discogs.com

Panik Records (2) | Vagrant Records | BMG 7. pro 2018 Řecko

Album

L.P.: Heart To Mouth verze na CD v regulerní edici. Toto konkrétní vydání vyšlo v Řecku ve vydavatelství Panik Records (2) ve spolupráci s Vagrant Records a BMG dne 7. prosince 2018. Americká zpěvačka s italskými kořeny LP, vlastním jménem Laura Pergolizzi, vydává v pořadí páté album Heart To Mouth, které vyjde 7. prosince. „Když jsem vzala do ruky mikrofon a začala jsem zpívat melodie, cítila jsem přímou linii, která vycházela z mého srdce a vedla k puse. V minulosti jsem měla pocit, jako bych měla v hlavě město plné ulic, které se dožadovaly mé pozornosti. Teď cítím, jako bych měla vlastní dálnici, prostřednictvím které vyjadřuji emoce. Ať jde o smutnější skladby nebo veselejší hymny, všechny pochází z jednoho místa,” komentuje album LP. Z alba vyšly dosud dva singly - dřívější Girls Go Wild a aktuálně nejnovější Recovery.Od vydání čtvrtého alba Lost On You, které vyšlo v květnu minulého roku, byla LP téměř bez přestávky na turné, které se skládalo z vyprodaných koncertů a účastí na největších světových festivalech, jako je například Coachella, Mad Cool nebo Outside Lands. Titulní stejnojmenná skladba si připsala půl miliardy streamů a v pěti zemích světa se stala platinovou. LP samotná se potom stala oblíbenkyní kritiků z předních magazínů, jakými jsou například Billboard, Interview, The Guardian, British Vogue a mnoho dalších. Album lze řadit do žánru Pop.

ID: 46571 EAN: 0602577294303 Discogs ID: 13783068
1 - Dreamcather
2 - When I'm Over You
3 - One Night in the Sun
4 - Girls Go Wild
5 - Recovery
6 - The Power
7 - Dreamer
8 - House on Fire
9 - Hey Nice to Know Ya
10 - Die for Your Love
11 - Shaken
12 - Special
Zobrazit seznam skladeb
CD

CD L.P.: Heart To Mouth DIGI Digipack

467 Kč 2 týdny
CD L.P.: Heart To Mouth DIGI
CD L.P.: Heart To Mouth DIGI
CD L.P.: Heart To Mouth DIGI
CD L.P.: Heart To Mouth DIGI
CD L.P.: Heart To Mouth DIGI
CD L.P.: Heart To Mouth DIGI
CD L.P.: Heart To Mouth DIGI
CD L.P.: Heart To Mouth DIGI
CD L.P.: Heart To Mouth DIGI
Obrázky pochází z Discogs.com

Digipack

Vagrant | BMG 7. pro 2018 Evropa

Album Digipack

L.P.: Heart To Mouth DIGI verze na CD v digipack edici. Toto konkrétní vydání vyšlo v Evropě ve vydavatelství Vagrant ve spolupráci s BMG dne 7. prosince 2018. LP se srdcem na jazyku je zpět. Americká zpěvačka a skladatelka s italskými kořeny, vlastním jménem Laura Pergolizzi, představila v prosinci 2018 své nové, v pořadí již páté studiové album. "Heart To Mouth" navazuje na album "Lost On You" z roku 2016 a je jejím dosud nejosobnějším albem. Hudebně zůstává LP na dvanácti písních věrná sama sobě. "Heart To Mouth" obratně osciluje mezi indie rockem a popem. Alespoň o tom vypovídají tři předkapely "Girls Go Wild", "Dreamer" a "Recovery". Na konci roku další absolutní vrchol: LP nosí své srdce na rukávu. Zde je jejich nové album "Heart To Mouth". Album lze řadit do žánru Pop. Digipack.

ID: 177470 EAN: 4050538449266 Discogs ID: 12936911
1 - Dreamcatcher 3:15min
2 - When I'm Over You 4:27min
3 - One Night In The Sun 4:24min
4 - Girls Go Wild 3:44min
5 - Recovery 3:52min
6 - The Power 4:38min
7 - Dreamer 3:25min
8 - House On Fire 3:01min
9 - Hey Nice To Know Ya 3:24min
10 - Die For Your Love 3:40min
11 - Shaken 3:45min
12 - Special 4:21min
Zobrazit seznam skladeb
zpět

L.P.

L.P.
LP is an American pop/rock singer and songwriter, originally from Long Island, New York. She moved to Los Angeles in 2010. She has released five albums and one EP. As a songwriter she has written for Rihanna, Christina Aguilera, and Cher among others.

Poštovné od 69 Kč

a zdarma již od 2 000 Kč!

U nás najdete vše!

Přes 105 000 vinylů v nabídce

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Mějte přehled!

Nejpokročilejší sledování
dostupnosti i objednávek