Spunk - Vinyl, CD

Album dostupné na vinylu (LP) a CD ve 2 vydáních. Skupina Sex Pistols vydala v roce 1977 své jediné album "Spunk". Album bylo vydáno poté, co byla skupina vyhoštěna z Velké Británie, a obsahuje pouze skladby, které byly nahrány před zákazem. Album je směsicí punku a rocku a je považováno za klasiku punkového žánru. Album zasahuje do žánrů Rock a Punk.

Dostupné ve 2 vydáních:

LP

LP Sex Pistols: Spunk

786 Kč Nedostupné
LP Sex Pistols: Spunk
LP Sex Pistols: Spunk
LP Sex Pistols: Spunk
LP Sex Pistols: Spunk
Obrázky pochází z Discogs.com

BMG | Sanctuary 11. zář 2015 Evropa

Album Reissue

Sex Pistols: Spunk verze na vinylu LP v regulerní edici. Toto konkrétní vydání vyšlo v Evropě ve vydavatelství BMG ve spolupráci s Sanctuary dne 11. září 2015. Reedice alba Sex Pistols na černém vinylu (180g). Album "Spunk", původně vydané jako bootleg, obsahuje demonahrávky těch nahrávek, z jejichž repertoáru mělo v přepracované podobě vzniknout album "Never Mind the Bollocks, Here's the Sex Pistols". Hity jako "Anarchy in the UK" a "God Save The Queen" jsou tak mimo jiné obsaženy v tzv. demo verzích. O distribuci alba koluje řada mýtů, včetně toho, že bootleg šířil manažer Malcom McLaren, mimo jiné i proto, že si osobně více cenil neupravených verzí. "Spunk", původně vydaný jako bootleg, obsahuje demonahrávky těch nahrávek, z jejichž repertoáru mělo v přepracované podobě vzniknout album "Never Mind the Bollocks, Here's the Sex Pistols". Hity jako "Anarchy in the UK" a "God Save The Queen" jsou tak mimo jiné obsaženy v tzv. demo verzích. Kolem distribuce alba koluje několik mýtů, včetně toho, že bootleg rozšířil manažer Malcom McLaren, mimo jiné proto, že si osobně více cenil neupravených verzí. Album, nahrané v původní sestavě a s překvapivě dobrou zvukovou kvalitou, je mnohem víc než jen dobovým dokumentem punku. Album zasahuje do žánrů Rock a Punk.

ID: 49011 EAN: 5414939926860 Discogs ID: 7890851
A1 - Seventeen
A2 - Satellite
A3 - Feelings (No Feelings)
A4 - Just Me (I Wanna Be Me)
A5 - Submission
A6 - Nookie (Anarchy In The U.K.)
B1 - No Future (God Save The Queen)
B2 - Problems
B3 - Lots Of Fun (Pretty Vacant)
B4 - Liar
B5 - Who Was It (E.M.I.)
B6 - Looking For A Kiss (New York)
Zobrazit seznam skladeb
CD

CD Sex Pistols: Spunk DIGI Digipack

329 Kč Skladem

Digipack

Sanctuary | BMG 13. dub 2015 Evropa

Album Remastered Repress Digipack

Sex Pistols: Spunk DIGI verze na CD v remasterované digipack edici. Toto konkrétní vydání vyšlo v Evropě ve vydavatelství Sanctuary ve spolupráci s BMG dne 13. dubna 2015. Reedice alba Sex Pistols na černém vinylu (180g). Album "Spunk", původně vydané jako bootleg, obsahuje demonahrávky těch nahrávek, z jejichž repertoáru mělo v přepracované podobě vzniknout album "Never Mind the Bollocks, Here's the Sex Pistols". Hity jako "Anarchy in the UK" a "God Save The Queen" jsou tak mimo jiné obsaženy v tzv. demo verzích. O distribuci alba koluje řada mýtů, včetně toho, že bootleg šířil manažer Malcom McLaren, mimo jiné i proto, že si osobně více cenil neupravených verzí. "Spunk", původně vydaný jako bootleg, obsahuje demonahrávky těch nahrávek, z jejichž repertoáru mělo v přepracované podobě vzniknout album "Never Mind the Bollocks, Here's the Sex Pistols". Hity jako "Anarchy in the UK" a "God Save The Queen" jsou tak mimo jiné obsaženy v tzv. demo verzích. Kolem distribuce alba koluje několik mýtů, včetně toho, že bootleg rozšířil manažer Malcom McLaren, mimo jiné proto, že si osobně více cenil neupravených verzí. Album, nahrané v původní sestavě a s překvapivě dobrou zvukovou kvalitou, je mnohem víc než jen dobovým dokumentem punku. Album zasahuje do žánrů Rock a Punk. Digipack.

ID: 49010 EAN: 5414939808128 Discogs ID: 7770249
1 - Seventeen 2:07min
2 - Satellite 4:11min
3 - Feelings (No Feelings) 2:52min
4 - Just Me (I Wanna Be Me) 3:14min
5 - Submission 4:16min
6 - Nookie (Anarchy In The U.K.) 4:09min
7 - No Future (God Save The Queen) 3:39min
8 - Problems 4:19min
9 - Lots Of Fun (Pretty Vacant) 3:36min
10 - Liar 2:44min
11 - Who Was It (E.M.I) 3:19min
12 - Looking For A Kiss (New York) 3:08min
Zobrazit seznam skladeb
zpět

Sex Pistols

Sex Pistols
Sex Pistols byla anglická punková kapela založená v Londýně v roce 1975. Kapelu původně tvořili zpěvák Johnny Rotten, kytarista Steve Jones, bubeník Paul Cook a baskytarista Glen Matlock. Matlock z kapely odešel v roce 1977 a nahradil jej Sid Vicious. Ačkoliv kapela existovala pouz...

Poštovné od 69 Kč

a zdarma již od 2 000 Kč!

U nás najdete vše!

Přes 114 000 LP a 199 000 CD
v nabídce

Věrnostní sleva až 5%

Pro registrované zákazníky

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Mějte přehled!

Nejpokročilejší sledování
dostupnosti i objednávek