The E.N.D - CD

Album dostupné na CD v 1 vydání. V roce 2009 vydali The Black Eyed Peas album The E.N.D. Album zaznamenalo obrovský úspěch, dostalo se na první místo žebříčku Billboard 200 a ve Spojených státech se ho prodalo přes tři miliony kopií. Úspěšné byly i singly z alba: skladby "Boom Boom Pow" a "I Gotta Feeling" se dostaly na první místo žebříčku Billboard Hot 100. V roce 2009 se album dostalo na první místo v žebříčku Billboard Hot 100. E.N.D. bylo nominováno na šest cen Grammy a tři z nich získalo, včetně ceny za nejlepší rapové album. Album zasahuje do žánrů Pop, Elektronická hudba, Hip Hop, Electro, Conscious Hip Hop, Pop Rap a RnB/Swing.

Dostupné v jednom vydání

CD

CD Black Eyed Peas: The E.N.D The Energy Never Dies

257 Kč Skladem
CD Black Eyed Peas: The E.N.D
CD Black Eyed Peas: The E.N.D
CD Black Eyed Peas: The E.N.D
CD Black Eyed Peas: The E.N.D
CD Black Eyed Peas: The E.N.D
CD Black Eyed Peas: The E.N.D
CD Black Eyed Peas: The E.N.D
CD Black Eyed Peas: The E.N.D
CD Black Eyed Peas: The E.N.D
CD Black Eyed Peas: The E.N.D
CD Black Eyed Peas: The E.N.D
CD Black Eyed Peas: The E.N.D
CD Black Eyed Peas: The E.N.D
CD Black Eyed Peas: The E.N.D
CD Black Eyed Peas: The E.N.D
Obrázky pochází z Discogs.com

The Energy Never Dies

Interscope Records 25. února 2022 Evropa

Album

Black Eyed Peas: The E.N.D verze na CD v standartní edici. Toto konkrétní vydání vyšlo v Evropě ve vydavatelství Interscope Records dne 25. února 2022.

The Black Eyed Peas bezesporu dnes patří mezi nejlepší a nejúspěšnější hip-hopové skupiny. The Black Eyed Peas vznikli v Los Angeles na začátku devadesátých let, kdy se will.i.am a apl.de.ap potkali na střední škole a působili spolu v breakdancingové formaci Tribal Nation. O pár let později k sobě přibrali nového člena, MC a tanečníka Taboo. V této sestavě natočili dvě alba - první Behind The Front v roce 1998 a o dva roky později Bridging The Gap. Obě alba byla přijata velice kladně zejména kritikou, ale výraznější prodejní úspěchy se dostavily až v roce 2003 s angažováním krásné a sexy zpěvačky a tanečnice Fergie (celým jménem Stacy Ann Ferguson) a vydáním funkovo-hiphopovo-tanečně-popového alba Elephunk. Alba Elephunk se prodalo celosvětově přes 7 miliónů kopií a v České republice i na Slovensku je platinové. Také bylo nominováno na čtyři ceny Grammy a jednu sošku si kapela nakonec domů odnesla. Čtyři obrovské hity z alba (vzpomeňte si na Where Is The Love?, Shut Up, Hey Mama a Let's Get It Started) etablovaly The Black Eyed Peas jako jednu ze zásadních kapel mladých posluchačů na celém světě. V květnu 2005 vydali The Black Eyed Peas album Monkey Business, které bylo opět nabité hity k prasknutí (Don't Phunk With My Heart, My Humps atd) a odneslo si nejedno ocenění. V Čechách i na Slovensku bylo album několikanásobně platinové. Na albu se objevili hvězdní hosté - od Justina Timberlaka, přes kmotra soulu Jamese Browna po samotného Stinga.8. června 2009 vychází nové, již páté studiové album The E.N.D. („The Energy Never Dies”) a již první singl Boom Boom Pow dokazuje, že Black Eyed Peas jsou ověřenými hitmakery a okupuje tak první místa hitparád po celém světě.

Album zasahuje do žánrů Pop, Elektronická hudba, Hip Hop, Electro, Conscious Hip Hop, Pop Rap a RnB/Swing. The Energy Never Dies.

ID: 10617 EAN: 0602527081427 Discogs ID: 2385142
3.71
1 - Boom Boom Pow 5:08min
2 - Rock That Body 4:29min
3 - Meet Me Halfway 4:44min
4 - Imma Be 4:16min
5 - I Gotta Feeling 4:49min
6 - Alive 5:03min
7 - Missing You 4:35min
8 - Ring-A-Ling 4:33min
9 - Party All The Time 4:44min
10 - Out Of My Head 3:52min
11 - Electric City 4:08min
12 - Showdown 4:27min
13 - Now Generation 4:06min
14 - One Tribe 4:41min
15 - Rockin To The Beat 3:45min
- Bonus Track
16 - Mare 2:55min
Zobrazit seznam skladeb
zpět

Black Eyed Peas

Black Eyed Peas
The Black Eyed Peas je americká hudební skupina, která zaznamenala výrazný úspěch v žánru popu a hip-hopu. Skupina vznikla v Los Angeles v roce 1995 a původně ji tvořili rappeři will.i.am, apl.de.ap a Taboo. Na začátku své kariéry se zaměřili na hip-hop, ale později svůj zvuk zpest...

Poštovné od 69 Kč

a zdarma již od 2 000 Kč!

U nás najdete vše!

Přes 124 000 LP a 210 000 CD
v nabídce

Věrnostní sleva až 5%

Pro registrované zákazníky

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Mějte přehled!

Nejpokročilejší sledování
dostupnosti i objednávek