Visions - CD

Album dostupné na CD v 1 vydání. Haken debutové album Visions je mistrovské progmetalové dílo. Album je plné složitých časových signatur, virtuózních kytarových sól a vzletných vokálů. Všechny písně jsou velmi dobře napsané a jistě potěší fanoušky prog-metalu. Album si musí poslechnout každý fanoušek prog-metalu. Album zasahuje do žánrů Rock a Progressive Metal.

Dostupné v jednom vydání

CD

CD Haken: Visions Reissue 2017 Standard CD Jewelcase

217 Kč Skladem
CD Haken: Visions
CD Haken: Visions
CD Haken: Visions
CD Haken: Visions
CD Haken: Visions
CD Haken: Visions
CD Haken: Visions
CD Haken: Visions
CD Haken: Visions
CD Haken: Visions
CD Haken: Visions
CD Haken: Visions
CD Haken: Visions
CD Haken: Visions
CD Haken: Visions
Obrázky pochází z Discogs.com

Reissue 2017 Standard CD Jewelcase

Inside Out Music | Sony Music 5. března 2021 Evropa

Album Reissue Remastered Stereo

Haken: Visions verze na CD v remasterované edici. Toto konkrétní vydání vyšlo v Evropě ve vydavatelství Inside Out Music ve spolupráci s Sony Music dne 5. března 2021.

Druhé album Haken v novém zvuku Londýnští progresivní metalisté Haken slaví v roce 2017 desáté narozeniny. U příležitosti tohoto výročí kapela znovu vydává svá první dvě alba "Aquarius" a "Visions". S albem "Visions" představili Haken 17. září 2011 své druhé studiové album. Po předchozím díle, který byl komponován převážně na klavír, napsal Richard Henshall jeho nástupce převážně na kytaru. V písni "Visions" kapelu navíc podpořil smyčcový kvartet a hráč na lesní roh. Stejně jako debut je i "Visions" koncepčním albem. Vypráví příběh malého chlapce, který ve svých snech vidí vlastní smrt a pak se jí celý život snaží vyhnout. Závěrečná 22minutová píseň "Visions" je koncem příběhu, který uzavírá kruh. Vede zpět na začátek. Pro reedici nechal Haken všechny skladby na albu remasterovat. Reedice "Visions" je k dispozici jak na dvojCD s dalšími instrumentálními verzemi všech skladeb, tak na LP včetně CD. K tomuto výročí dávají Haken svým fanouškům opravdovou lahůdku: skvělé druhé album "Visions" v novém, remasterovaném zvuku. Spolu s "Visions" vyjde také reedice prvního alba Haken "Aquarius".

Album zasahuje do žánrů Rock a Progressive Metal. Reissue 2017 Standard CD Jewelcase.

ID: 39032 EAN: 0190759376225 Discogs ID: 13415624
4.38
1 - Premonition 4:15min
2 - Nocturnal Conspiracy 13:09min
3 - Insomnia 6:04min
4 - The Mind's Eye 4:05min
5 - Portals 5:27min
6 - Shapeshifter 8:08min
7 - Deathless 8:06min
8 - Visions 22:28min
Zobrazit seznam skladeb
zpět

Haken

Haken
Haken je londýnská progresivní metalová kapela založená v roce 2007. Skupinu založil kytarista a klávesista Richard Henshall spolu se svými dvěma kamarády ze školy, Rossem Jenningsem a Matthewem Marshallem , Marshall však později skupinu opustil. Brzy se k nim připojili Peter Jone...

Poštovné od 69 Kč

a zdarma již od 2 000 Kč!

U nás najdete vše!

Přes 129 000 LP a 208 000 CD
v nabídce

Věrnostní sleva až 5%

Pro registrované zákazníky

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Mějte přehled!

Nejpokročilejší sledování
dostupnosti i objednávek