Øf Kingdøm and Crøwn - Vinyl

Dostupné v jednom vydání

2LP

2LP Machine Head: Øf Kingdøm and Crøwn 2022

1 069 Kč Nedostupné
2LP Machine Head: Øf Kingdøm and Crøwn
2LP Machine Head: Øf Kingdøm and Crøwn
Obrázky pochází z Discogs.com

Nuclear Blast 25. listopadu 2022 Evropa

Machine Head: Øf Kingdøm and Crøwn verze na vinylu 2LPv standardní edici. Toto konkrétní vydání vyšlo v Evropě ve vydavatelství Nuclear Blast dne 25. listopadu 2022.

Od roku 1991 jsou Machine Head nespornými mistry vražedných riffů, drsných groovů a divokých háků a již dávno se etablovali jako jedna z nejvlivnějších a nejzářivějších kapel metalového světa.

Od žánrových triumfů, jako je debut "Burn My Eyes" z roku 1994, "The Burning Red" z roku 1999 až po svět dobývající "The Blackening" z roku 2007 a "Bloodstone and Diamonds" z roku 2014, který kapele vdechl nový život, razí Machine Head jedinečnou cestu napříč celým světem již více než tři desetiletí a konec není v dohledu. Ať už jde o tříhodinové maratony živých vystoupení, miliony prodaných alb po celém světě nebo velká i malá ocenění, v dnešní době kytaristovi/zpěvákovi/zakladateli Robbu Flynnovi mnoho "rušivých elementů" nezastírá jeho vizi.

V roce 2022 se Machine Head vracejí se svým dosud nejsilnějším a nejucelenějším albem. "Øf Kingdøm and Crøwn" je hodinový konceptuální monolit, bohatý na barvy a dynamiku, ale směřující k destrukci.

"Øf Kingdøm and Crøwn" se odehrává ve futuristické pustině, kde je nebe vždycky karmínové, a vypráví příběh dvou postav, z nichž obě čelí nepředvídatelným traumatům a jejichž příběhy se v průběhu alba krvavě proplétají.

Album zasahuje do žánrů Thrash Metal a Groove Metal.

ID: 263281 EAN: 4065629649517
zpět

Machine Head

Machine Head
Machine Head je americká heavymetalová skupina, která vznikla v roce 1991 v Oaklandu v Kalifornii. Skupinu založili zpěvák a kytarista Robb Flynn a baskytarista Adam Duce, ke kterým se připojili kytarista Logan Mader a bubeník Chris Kontos. Machine Head je známá svým agresivním hu...

Poštovné od 69 Kč

a zdarma již od 2 000 Kč!

U nás najdete vše!

Přes 130 000 LP a 209 000 CD
v nabídce

Věrnostní sleva až 5%

Pro registrované zákazníky

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Mějte přehled!

Nejpokročilejší sledování
dostupnosti i objednávek