The Batman O.s.t. - Vinyl

Dostupné v jednom vydání

3LP

3LP O.S.T.: The Batman O.s.t. 2023

2 159 Kč Skladem

Mondo (3) 31. března 2023 Evropa

Limited Edition Coloured Vinyl

O.S.T.: The Batman O.s.t. verze na vinylu 3LP v limitované kolorované edici. Toto konkrétní vydání vyšlo v Evropě ve vydavatelství Mondo (3) dne 31. března 2023.

Společnost Mondo je hrdá na to, že může ve spolupráci s WaterTower Music představit naprosto brilantní hudbu Michaela Giacchina k očekávanému filmu THE BATMAN režiséra Matta Reevese. Hudba Michaela Giacchina, držitele cen Oscar, Emmy a Grammy, který má na svém kontě některé z nejpopulárnějších a nejuznávanějších filmových projektů nedávné historie, jako jsou THE INCREDIBLES, COCO, JOJO RABBIT, RATATOUILLE, STAR TREK, JURASSIC WORLD, ROGUE ONE: A STAR WARS STORY, SPIDER-MAN: HOMECOMING a WAR FOR THE PLANET OF THE APES. Jedná se o pátý film, na kterém Reeves a Giacchino spolupracovali.

Giacchino opět dokazuje, že je jedním z nejlepších žijících skladatelů, a představuje silný a okamžitě kanonizovaný nový motiv pro jednoho z hudebně nejikoničtějších superhrdinů. Když režisér Matt Reeves slyšel téma poprvé, cestoval s filmovým producentem Dylanem Clarkem. "Byl jsem ohromen!" Vykřikl. "Bylo to tak emotivní. Oba jsme doslova brečeli.... Bylo to neuvěřitelné."

Ale není to jen největší detektiv na světě, kdo se objevuje s novým motivem - nový smyčcový motiv Seliny Kyleové / Catwoman je úlisný a strašidelný jako motiv femme fatale z klasických filmů noir. A Giacchinova verze Hádankáře je ještě strašidelnější, doprovázená sborem Tiffin Boys, což je skutečně děsivý a strach vyvolávající motiv pro jednu z nejděsivějších verzí gothamského padoucha.

Téměř dvě hodiny filmové hudby na třech LP deskách a zcela nová grafika Henryho Abramse.

Album zasahuje do žánrů Pop, Non-Music a Soundtrack.

ID: 288984 EAN: 0810041487735
zpět

O.S.T.

O.S.T.
Hans Zimmer je uznávaný německý filmový skladatel a hudební producent, který významně ovlivnil svět filmové hudby. Narodil se 12. září 1957 ve Frankfurtu nad Mohanem v západním Německu a složil hudbu k více než 150 filmům. Je známý svými silnými hudebními kompozicemi a inovativním ...

Dc Originals - Batman

Dc Originals - Batman
DC Originals neoznačuje umělce, skladatele nebo skupinu, ale často se spojuje s merchandise a značkou DC Comics, která vydává komiksy o Batmanovi. Postava Batmana se stala inspirací pro řadu filmů, televizních pořadů a videoher, z nichž každý je často doprovázen originálním soundtr...

Poštovné od 69 Kč

a zdarma již od 2 000 Kč!

U nás najdete vše!

Přes 124 000 LP a 210 000 CD
v nabídce

Věrnostní sleva až 5%

Pro registrované zákazníky

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Mějte přehled!

Nejpokročilejší sledování
dostupnosti i objednávek