...But Seriously - Vinyl

Album dostupné na vinylu (LP) v 1 vydání. Phil Collins v roce 1989 vydal album But Seriously. Album navazovalo na jeho úspěšné album ...But Seriously z roku 1989. Album navazovalo na jeho úspěšné album Face Value z roku 1981. But Seriously obsahovalo hit Another Day in Paradise, který se ve Spojených státech dostal na první místo. Na albu se objevily také písně I Wish It Would Rain Down a In the Air Tonight. But Seriously bylo úspěšné album, které se v několika zemích dostalo na první místo. Album zasahuje do žánrů Rock, Pop, Balada, Pop Rock a Soft Rock.

Dostupné v jednom vydání

2LP

2LP Phil Collins: ...But Seriously DLX 180g Remastered Vinyl Deluxe Edition

979 Kč Skladem
2LP Phil Collins: ...But Seriously DLX
2LP Phil Collins: ...But Seriously DLX
2LP Phil Collins: ...But Seriously DLX
2LP Phil Collins: ...But Seriously DLX
2LP Phil Collins: ...But Seriously DLX
2LP Phil Collins: ...But Seriously DLX
2LP Phil Collins: ...But Seriously DLX
2LP Phil Collins: ...But Seriously DLX
2LP Phil Collins: ...But Seriously DLX
2LP Phil Collins: ...But Seriously DLX
2LP Phil Collins: ...But Seriously DLX
Obrázky pochází z Discogs.com

180g Remastered Vinyl Deluxe Edition

Atlantic 10. června 2016 Evropa

Album Reissue Remastered Deluxe Edition

Phil Collins: ...But Seriously DLX verze na vinylu 2LP v remasterované deluxe edici. Toto konkrétní vydání vyšlo v Evropě ve vydavatelství Atlantic dne 10. června 2016.

Reedice alba "...But Seriously" Phila Collinse V rámci rozsáhlé reediční řady s názvem "Take A Look At Me Now" vyšlo v roce 2016 reedice čtvrtého studiového alba "...But Seriously" Phila Collinse. Současně je k dispozici také nové vydání "The Essential Going Back", Collinsova osmého a posledního sólového alba. Album "But Seriously", které původně vyšlo v listopadu 1989, je dodnes druhým nejúspěšnějším albem frontmana Genesis s více než třemi miliony prodaných kusů. Ve Velké Británii, USA, Německu a dalších zemích se dostala na první místo. Mezi singly jsou hity Another Day In Paradise a Do You Remember? Collins si na nahrávání pozval několik významných hostů, včetně Davida Crosbyho, Erica Claptona a Steva Winwooda. Kromě písní "...But Seriously" a "Going Back" bylo v roce 2016 znovu vydáno dalších šest LPch skladeb z Collinsova repertoáru. Začalo to v lednu jeho sólovým debutem "Face Value" a pátým sólovým albem "Both Sides". V únoru následovala studiová alba číslo dvě a šest s písněmi "Hello, I Must Be Going!" a "Dance Into The Light". Nakonec v dubnu vyšlo opět album číslo tři "No Jacket Required" a album číslo devět "Testify". Pro nové vydání nechal Collins všech osm alb kompletně zremasterovat a rozšířit o další skladby. Především však Collins přidal živé verze, aby byl samostatný vývoj písní srozumitelný. Písně vybíral sám. Kromě alba a živých skladeb obsahuje Deluxe Edition také raritní demo nahrávky. Patří mezi ně demoverze písní "Another Day In Paradise" a "That's Just The Way It Is" a živé verze písní "Something Happened On The Way To Heaven" a "Saturday Night And Sunday Morning". Phil Collins požádal o pomoc při remasteringu svého starého známého. Nick Davis již vyprodukoval mnoho děl skupiny Genesis a jejích členů. Naposledy pracoval na boxu "Genesis 1970-1975". Další zajímavost série: Všechna alba byla opatřena novými obaly. Phil Collins se kvůli tomu nechal znovu vyfotografovat v naprosto stejných pózách, v jakých je k vidění na původních obalech. "...Ale vážně" vychází jako dvojCD a dvojLP. S albem "Take A Look At Me Now" je k dispozici také exkluzivní sběratelský box, který již obsahuje alba "Face Value" a "Both Sides" a nabízí prostor pro další vydání série. Čtvrté studiové album Phila Collinse "...But Seriously" je konečně k dispozici v kompletně remasterované a rozšířené verzi.

Album zasahuje do žánrů Rock, Pop, Balada, Pop Rock a Soft Rock. 180g Remastered Vinyl Deluxe Edition.

ID: 6177 EAN: 0081227947156 Discogs ID: 8635377
4.53
A1 - Hang In Long Enough
A2 - That's Just The Way It Is
A3 - Do You Remember?
B1 - Something Happened On The Way To Heaven
B2 - Colours
B3 - I Wish It Would Rain Down
C1 - Another Day In Paradise
C2 - Heat On The Street
C3 - All Of My Life
D1 - Saturday Night And Sunday Morning
D2 - Father To Son
D3 - Find A Way To My Heart
Zobrazit seznam skladeb
zpět

Phil Collins

Phil Collins
Phil Collins je anglický bubeník, zpěvák, skladatel, multiinstrumentalista, hudební producent a herec. Proslavil se jako bubeník a zpěvák rockové skupiny Genesis a má za sebou také velmi úspěšnou sólovou kariéru. Collins se narodil 30. ledna 1951 v londýnském Chiswicku, ke skupině...

Poštovné od 69 Kč

a zdarma již od 2 000 Kč!

U nás najdete vše!

Přes 123 000 LP a 210 000 CD
v nabídce

Věrnostní sleva až 5%

Pro registrované zákazníky

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Mějte přehled!

Nejpokročilejší sledování
dostupnosti i objednávek