Repentless - Vinyl, CD

Album dostupné na vinylu (LP) a CD ve 2 vydáních. Repentless, které vyšlo 11. září 2015, je jedenáctým studiovým albem kapely Slayer . Album produkoval Terry Date a nahrávalo se v Henson Recording Studios v Los Angeles v Kalifornii. Jedná se o první album, na kterém se podílel bubeník Paul Bostaph od alba God Hates Us All z roku 2001, a první album, na kterém se podílel kytarista Gary Holt od alba World Painted Blood z roku 2011. Titulní skladba alba byla vydána jako singl 16. července 2015. Skladba "Repentless" se také objevila v traileru k videohře Mortal Kombat X. Album získalo vesměs pozitivní recenze od hudebních kritiků. Na serveru Metacritic, který recenzím od mainstreamových kritiků přiděluje normalizované hodnocení ze 100, získalo album na základě 9 recenzí průměrné skóre 78 bodů, což znamená "obecně příznivé hodnocení". Eduardo Rivadavia z AllMusic udělil albu 4,5 hvězdičky z 5 a uvedl: "Repentless možná není nejpřevratnějším albem Slayer , ale rozhodně je jedním z nejkonzistentnějších a nejzábavnějších a dokazuje, že kapela je i po tolika letech na vrcholu svých sil." Kerrang! udělil albu 4 z 5 bodů. Album zasahuje do žánrů Rock a Thrash Metal.

Dostupné ve 2 vydáních:

LP

LP Slayer: Repentless

629 Kč Na objednávku
LP Slayer: Repentless
LP Slayer: Repentless
LP Slayer: Repentless
LP Slayer: Repentless
LP Slayer: Repentless
LP Slayer: Repentless
LP Slayer: Repentless
LP Slayer: Repentless
LP Slayer: Repentless
LP Slayer: Repentless
LP Slayer: Repentless
LP Slayer: Repentless
LP Slayer: Repentless
LP Slayer: Repentless
Obrázky pochází z Discogs.com

Nuclear Blast 11. zář 2015 Evropa

Album

Slayer: Repentless verze na vinylu LP v regulerní edici. Toto konkrétní vydání vyšlo v Evropě ve vydavatelství Nuclear Blast dne 11. září 2015. Od posledního alba z roku 2009 se toho hodně změnilo, alespoň co se týče sestavy: "Repentless" je prvním albem Slayer, na kterém hraje na kytaru Gary Holt z Exodus. Nahradil Jeffa Hannemana, který zemřel v roce 2013. Vrací se také bubeník Paul Bostaph, kterého jsme naposledy slyšeli na albu "God Hates Us All" z roku 2001. Zbytek posádky však zůstává beze změny: Tom Araya zpívá a hraje na baskytaru, Kerry King na druhou kytaru. Slovo "repentless" pochází z anglického "unrepentant" a znamená "nenapravitelný" - což je přesně to, o čem je titulní skladba alba. Píseň je poctou jejímu příteli Jeffu Hannemanovi a zobrazuje život z jeho perspektivy, říká Kerry King. Tento postoj k životu je zřejmý i ze struktury písně, protože "Repentless" je především rychlá. Řízné kytary, zběsilé bicí a texty vystřelené z děla - "Repentless" jde rovnou do popředí. Druhý singl z alba hudebně navazuje na první. "Autorem písně "Cast The First Stone" je King, který má na svědomí i většinu skladeb na albu Repentless. Kromě Kinga však Hanneman zanechal na albu i svou skladatelskou stopu. Skladba "Piano Wire" pochází z pera zesnulého člena kapely a měla se objevit již na předchozím albu "World Painted Blood". Píseň však ještě nebyla dokončená, a proto se na nové album dostala až nyní, po přepracování. Některé z dalších písní na "Repentless" mohou být zarytým fanouškům Slayer povědomé, protože kapela již vydala verzi "Atrocity Vendor" na straně B předchozího alba. Píseň "Implode" byla k dispozici ke stažení zdarma v roce 2014 a "When The Stillness Comes" oslavila svou premiéru na letošním Recordstore Day. Přesto všechny "staré" písně dokonale zapadají do celkového hudebního obrazu alba, které si Slayer objednali u producenta Terryho Datea. V minulosti pracoval mimo jiné pro skupiny Deftones, Soundgarden a Pantera. Není úniku: S "Repentless" na nás Slayer bez výčitek svědomí vypálí dvanáct thrashmetalových skladeb, které mají všechno. Je nejvyšší čas. "Haters will hate. Ale kdo si na tomto albu najde něco, na co by si mohl stěžovat, ten už nepochopil princip Slayer. "Repentless" je skutečná metalová pecka a pravděpodobně album roku. Konec oznámení." (Tom / Metal Hammer) "Funguje to i bez Jeffa! Slayer se po šesti letech hlásí a dělají to, co umí nejlépe. Vrážejí nám do uší smrtící trashové injekce!" (Frank Albrecht / Deaf Forver) Album zasahuje do žánrů Rock a Thrash Metal.

ID: 241449 EAN: 0727361335915 Discogs ID: 7461543
A1 - Delusions Of Saviour 01:55min
A2 - Repentless 03:20min
A3 - Take Control 03:14min
A4 - Vices 03:32min
A5 - Cast The First Stone 03:43min
A6 - When The Stillness Comes 04:21min
B1 - Chasing Death 03:45min
B2 - Implode 03:49min
B3 - Piano Wire 02:49min
B4 - Atrocity Vendor 02:55min
B5 - You Against You 04:21min
B6 - Pride In Prejudice 04:14min
Zobrazit seznam skladeb
CD

CD Slayer: Repentless

347 Kč Skladem
CD Slayer: Repentless
CD Slayer: Repentless
CD Slayer: Repentless
CD Slayer: Repentless
CD Slayer: Repentless
CD Slayer: Repentless
CD Slayer: Repentless
CD Slayer: Repentless
CD Slayer: Repentless
CD Slayer: Repentless
CD Slayer: Repentless
CD Slayer: Repentless
CD Slayer: Repentless
CD Slayer: Repentless
CD Slayer: Repentless
Obrázky pochází z Discogs.com

Nuclear Blast 11. zář 2015 Evropa

Album

Slayer: Repentless verze na CD v regulerní edici. Toto konkrétní vydání vyšlo v Evropě ve vydavatelství Nuclear Blast dne 11. září 2015. Od posledního alba z roku 2009 se toho hodně změnilo, alespoň co se týče sestavy: "Repentless" je prvním albem Slayer, na kterém hraje na kytaru Gary Holt z Exodus. Nahradil Jeffa Hannemana, který zemřel v roce 2013. Vrací se také bubeník Paul Bostaph, kterého jsme naposledy slyšeli na albu "God Hates Us All" z roku 2001. Zbytek posádky však zůstává beze změny: Tom Araya zpívá a hraje na baskytaru, Kerry King na druhou kytaru. Slovo "repentless" pochází z anglického "unrepentant" a znamená "nenapravitelný" - což je přesně to, o čem je titulní skladba alba. Píseň je poctou jejímu příteli Jeffu Hannemanovi a zobrazuje život z jeho perspektivy, říká Kerry King. Tento postoj k životu je zřejmý i ze struktury písně, protože "Repentless" je především rychlá. Řízné kytary, zběsilé bicí a texty vystřelené z děla - "Repentless" jde rovnou do popředí. Druhý singl z alba hudebně navazuje na první. "Autorem písně "Cast The First Stone" je King, který má na svědomí i většinu skladeb na albu Repentless. Kromě Kinga však Hanneman zanechal na albu i svou skladatelskou stopu. Skladba "Piano Wire" pochází z pera zesnulého člena kapely a měla se objevit již na předchozím albu "World Painted Blood". Píseň však ještě nebyla dokončená, a proto se na nové album dostala až nyní, po přepracování. Některé z dalších písní na "Repentless" mohou být zarytým fanouškům Slayer povědomé, protože kapela již vydala verzi "Atrocity Vendor" na straně B předchozího alba. Píseň "Implode" byla k dispozici ke stažení zdarma v roce 2014 a "When The Stillness Comes" oslavila svou premiéru na letošním Recordstore Day. Přesto všechny "staré" písně dokonale zapadají do celkového hudebního obrazu alba, které si Slayer objednali u producenta Terryho Datea. V minulosti pracoval mimo jiné pro skupiny Deftones, Soundgarden a Pantera. Není úniku: S "Repentless" na nás Slayer bez výčitek svědomí vypálí dvanáct thrashmetalových skladeb, které mají všechno. Je nejvyšší čas. "Haters will hate. Ale kdo si na tomto albu najde něco, na co by si mohl stěžovat, ten už nepochopil princip Slayer. "Repentless" je skutečná metalová pecka a pravděpodobně album roku. Konec oznámení." (Tom / Metal Hammer) "Funguje to i bez Jeffa! Slayer se po šesti letech hlásí a dělají to, co umí nejlépe. Vrážejí nám do uší smrtící trashové injekce!" (Frank Albrecht / Deaf Forver) Album zasahuje do žánrů Rock a Thrash Metal.

ID: 30115 EAN: 0727361335922 Discogs ID: 7455679
1 - Delusions Of Saviour 1:55min
2 - Repentless 3:20min
3 - Take Control 3:14min
4 - Vices 3:32min
5 - Cast The First Stone 3:43min
6 - When The Stillness Comes 4:21min
7 - Chasing Death 3:45min
8 - Implode 3:49min
9 - Piano Wire 2:49min
10 - Atrocity Vendor 2:55min
11 - You Against You 4:21min
12 - Pride In Prejudice 4:14min
Zobrazit seznam skladeb
zpět

Slayer

Slayer
Slayer byla americká thrashmetalová hudební skupina původem z Huntington Parku v Kalifornii. Založili ji roku 1981 kytaristé Kerry King a Jeff Hanneman, baskytarista a zpěvák Tom Araya a bubeník Dave Lombardo. Rychlý a agresivní styl hudby zařadil Slayer spolu se skupinami Metallic...

Poštovné od 69 Kč

a zdarma již od 2 000 Kč!

U nás najdete vše!

Přes 115 000 LP a 200 000 CD
v nabídce

Věrnostní sleva až 5%

Pro registrované zákazníky

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Mějte přehled!

Nejpokročilejší sledování
dostupnosti i objednávek