Forrest Gump (Original Motion Picture Score) - Vinyl

Dostupné v jednom vydání

LP

LP Alan Silvestri: Forrest Gump (Original Motion Picture Score) 180g O.s.t. Vinyl

617 Kč Skladem
LP Alan Silvestri: Forrest Gump (Original Motion Picture Score)
LP Alan Silvestri: Forrest Gump (Original Motion Picture Score)
LP Alan Silvestri: Forrest Gump (Original Motion Picture Score)
LP Alan Silvestri: Forrest Gump (Original Motion Picture Score)
LP Alan Silvestri: Forrest Gump (Original Motion Picture Score)
LP Alan Silvestri: Forrest Gump (Original Motion Picture Score)
LP Alan Silvestri: Forrest Gump (Original Motion Picture Score)
Obrázky pochází z Discogs.com

180g O.s.t. Vinyl

Music On Vinyl | Epic Soundtrax 19. ledna 2018 Evropa

Album

Alan Silvestri: Forrest Gump (Original Motion Picture Score) verze na vinylu LPv standardní edici. Toto konkrétní vydání vyšlo v Evropě ve vydavatelství Music On Vinyl ve spolupráci s Epic Soundtrax dne 19. ledna 2018.

Na soundtracku k filmu "Forrest Gump", který získal Oscary a Zlaté glóby, se podílelo mnoho známých hudebníků. Der Soundtrack schaffte es 1994 bis auf Platz Zwei der Billboard 200 und behauptet diesen Platz sieben Wochen lang.

Der Überraschungserfolgsfilm zeichnet das Leben eines leicht behinderten Mannes durch die großen historischen Ereignisse, der fünfziger, sechziger und siebziger Jahre.

Der Soundtrack ist ebenso eine Reise durch diese Jahre, vom 1956er Elvis Presley Hit "Hound Dog" bis zu Bob Segers "Against The Wind" von 1980. Genau wie der Film ist der Soundtrack so erfolgreich, weil er Bekanntes neu verpackt.

Informace o produktu
Forrest Gump byl překvapivým hitem letní filmové sezóny 1994. Film sleduje život polovičního chytráka v průběhu významných historických událostí 50., 60. a 70. let. V hlavních rolích se představí Tom Hanks jako sympatický Forrest Gump a Robin Wrightová (Claire Underwoodová v seriálu Dům z karet) jako Forrestova nejistá přítelkyně Jenny.

Forrest Gump získal šest Oscarů za nejlepší film, nejlepšího herce v hlavní roli, nejlepší režii, nejlepší vizuální efekty, nejlepší adaptovaný scénář a nejlepší střih. Film získal sedm nominací na Zlatý glóbus a tři z nich získal, včetně ceny za nejlepšího herce - filmové drama, nejlepší režii - film a nejlepší film - drama. Film byl také nominován na šest cen Saturn a získal dvě ceny za nejlepší fantasy film a nejlepší film ve vedlejší roli. Film také získal cenu za mimořádný počin v oblasti speciálních efektů na filmových cenách BAFTA 1995.

Forrest Gump získal řadu dalších ocenění, například jedno vítězství od Screen Actors Guild Awards v prvním roce svého uvedení pro Toma Hankse v celkem čtyřech nominacích. Film byl v roce 2011 vybrán Kongresovou knihovnou USA k uchování v Národním filmovém registru, neboť byl považován za "kulturně, historicky nebo esteticky významný". Film se několikrát dostal na seznamy Amerického filmového institutu, včetně citátu "Máma vždycky říkala, že život je jako bonboniéra. Nikdy nevíš, co dostaneš." se umístil na 40. místě v žebříčku 100 Years... 100 filmových citátů.

Film se umístil na 240. místě v žebříčku 500 nejlepších filmů všech dob časopisu Empire. Na základě filmu byl otevřen řetězec restaurací Bubba Gump Shrimp Company, který od svého založení otevřel mnoho poboček. Hudbu složil a dirigoval Alan Silvestri a byla nominována na 67. ročníku udílení Oscarů v kategorii Nejlepší původní hudba.

Album zasahuje do žánrů Stage & Screen a Partitura. 180g O.s.t. Vinyl.

ID: 381774 EAN: 8719262003828 Discogs ID: 11439531
4.92
A1 - I'm Forrest...Forrest Gump
A2 - You're No Different
A3 - You Can't Sit Here
A4 - Run Forrest Run
A5 - Pray With Me
A6 - The Crimson Gump
A7 - They're Sending Me To Vietnam
A8 - I Ran And Ran
A9 - I Had A Destiny
A10 - Washington Reunion
A11 - Jesus On The Main Line
A12 - That's My Boat
B1 - I Never Thanked You
B2 - Jenny Returns
B3 - The Crusade
B4 - Forrest Meets Forrest
B5 - The Wedding Guest
B6 - Where Heaven Ends
B7 - Jenny's Grave
B8 - I'll Be Right Here
B9 - Suite From Forrest Gump
Zobrazit seznam skladeb
zpět

Alan Silvestri

Alan Silvestri
Alan Silvestri je uznávaný americký skladatel a dirigent, známý svou rozsáhlou prací na poli filmové a televizní hudby. Silvestri se narodil 26. března 1950 v New Yorku, již v raném věku se zajímal o hudbu a poté studoval na Berklee College of Music v Bostonu. Jeho kariéra v oblas...

Poštovné od 69 Kč

a zdarma již od 2 000 Kč!

U nás najdete vše!

Přes 130 000 LP a 209 000 CD
v nabídce

Věrnostní sleva až 5%

Pro registrované zákazníky

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Mějte přehled!

Nejpokročilejší sledování
dostupnosti i objednávek