Katarze - CD

Album dostupné na CD v 1 vydání. Slza 's Katarze je album, které vyšlo v roce 2015. Obsahuje 10 skladeb, které jsou všechny v češtině. Album je směsicí rockové a popové hudby a bylo dobře přijato fanoušky i kritiky. Album zasahuje do žánrů Rock, Pop, Pop Rock a Indie Pop.

Dostupné v jednom vydání

CD

CD Slza: Katarze 2015

279 Kč Skladem
CD Slza: Katarze
CD Slza: Katarze
CD Slza: Katarze
CD Slza: Katarze
CD Slza: Katarze
CD Slza: Katarze
CD Slza: Katarze
CD Slza: Katarze
CD Slza: Katarze
CD Slza: Katarze
CD Slza: Katarze
CD Slza: Katarze
CD Slza: Katarze
CD Slza: Katarze
CD Slza: Katarze
CD Slza: Katarze
Obrázky pochází z Discogs.com

Universal Music Group 13. listopadu 2015 Česko a Slovensko

Album

Slza: Katarze verze na CD v standartní edici. Toto konkrétní vydání vyšlo v Česku a Slovensku ve vydavatelství Universal Music Group dne 13. listopadu 2015. Slza o sobě dala poprvé vědět před rokem, kdy veřejnosti představila debutový singlLhůta záruční, který se záhy stal hitem a zařadil se mezi nejúspěšnější videa na YouTube (více než 10 milionů zhlédnutí). Od té doby Petr a Lukáš přispěli do českého éteru dalšími dvěma hity a klipy, které se všechny dostaly do TOP 5 a posbírali několik prestižní cen v různých anketách z nichž jmenujeme alespon ocenění „objev roku” a „hvězda internetu” v populárním Českém Slavíku.Hlavně totiž natočili své první album pod názvem Katarze a album získalo neuvěřitelně záhy po vydání ocenění platinová deska a jeho aktualní prodej přesáhl hranici 12 000Ks . Kapela Slza, kterou tvoří Petr Lexa a Lukáš Bundil, se při natáčení soustředila především na to, aby na své debutové desce nabídla melodické písně s chytlavými a výraznými refrény, které budou dobře fungovat nejen při poslechu alba nebo při větších koncertech, ale i třeba jen s kytarou nebo pianem. To, že se jim jejich záměr povedl, nasvědčuje velký úspěch nejen výše uvedeného singlu, ale i následujících hitovek Celibát a Katarze.Desítka písní na albu Katarze zaujme však v první řadě skvělou původní hudební stránkou. O tu se postaral Lukáš Bundil, který je hlavním autorem hudby, ve spolupráci s producentemDaliborem Cidlinským Jr. Ten měl jasný záměr - vytvořit autorské album v češtině s moderním zvukem a produkcí, které vychází z moderních trendů současné popové scény ve světě. Že i v tomto případě byl záměr zdá se naplněn, potvrzuje mimo jiné titulní píseň, kterou si vybrali tvůrci seriálu Přístav jako průvodní píseň.Krom hudby nelze opomenout i výtečné texty reflektující lidské emoce, pod kterými je podepsán Ondřej Ládek aka Xindl X. Ten se při psaní snažil, aby album nebylo tématicky jednotné. „Najdeme na něm písně o rozpadajících se vztazích, o přetvářce, i o těžkosti čelení předsudkům. Ale v každém z těchto mikropříběhů si projdeme nějakým očištěním, katarzí,” vysvětluje. A právě tento aspekt dal i název celému albu Katarze.Pozornost si zaslouží ale také obal desky: „Každá písnička představuje katarzi a je to tudíž i pojítko celé desky. Přesně tohle symbolizuje linie na obalu, která prochází celým bookletem - konce linie jsou 'uzavřeny' kapkou - slzou - a je na každém, jestli ji interpretuje jako slzu štěstí, smutku nebo něčeho jinéhé,” dodávají svorně Petr s Lukášem.Právě ted v jarních měsících se po řadě vyprodaných koncertů, skupina vydává do koncertních sálů v Čechách, kde hodlá svou hudbu představit nejen dychtivým fanouškům, ale i širšímu publiku, které jejich hudba či klipy zaujaly a to s velmi kvalitním zvukem a přesvědčivou prezentací..http://www.skupinaslza.czhttps://www.facebook.com/skupinaslza Album zasahuje do žánrů Rock, Pop, Pop Rock a Indie Pop.

ID: 45348 EAN: 0602547650917 Discogs ID: 9013816
3.5
1 - Lhůta Záruční 3:37min
2 - Atrakce 3:37min
3 - Celibát 3:38min
4 - Etikety 3:17min
5 - V Dešti Zášti 3:31min
6 - Vstříc Nekonečnům 3:40min
7 - Katarze 3:08min
8 - Fáze Pád 3:16min
9 - Pozice Off 3:27min
10 - Pouta 3:58min
Zobrazit seznam skladeb
zpět

Slza

Slza
Slza je současná česká popová skupina, která vznikla v roce 2014. Kapelu tvoří zpěvák Petr Lexa a kytarista Lukáš Bundil, kteří jsou jejími stěžejními členy od samého počátku. Slza je známá svým melodickým poprockovým zvukem a emotivními texty, v nichž často rozebírá témata lásky,...

Poštovné od 69 Kč

a zdarma již od 2 000 Kč!

U nás najdete vše!

Přes 122 000 LP a 209 000 CD
v nabídce

Věrnostní sleva až 5%

Pro registrované zákazníky

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Mějte přehled!

Nejpokročilejší sledování
dostupnosti i objednávek