Le Quattro Stagioni - Vinyl

Album dostupné na vinylu (LP) v 1 vydání. Le Quattro Stagioni, album Antonio Vivaldi z roku 1959, je mistrovským dílem klasické hudby. Album se skládá ze čtyř houslových koncertů, z nichž každý představuje jedno roční období: jaro, léto, podzim a zimu. Každý koncert je nádherně napsaný a ukazuje Vivaldiho skladatelský talent. Album si musí poslechnout každý, kdo se zajímá o klasickou hudbu. Album zasahuje do žánrů Klasická hudba a Barokní hudba.

Dostupné v jednom vydání

LP

LP Antonio Vivaldi: Le Quattro Stagioni The Four Seasons 180g Vinyl

337 Kč Skladem
LP Antonio Vivaldi: Le Quattro Stagioni The Four Seasons
LP Antonio Vivaldi: Le Quattro Stagioni The Four Seasons
LP Antonio Vivaldi: Le Quattro Stagioni The Four Seasons
LP Antonio Vivaldi: Le Quattro Stagioni The Four Seasons
Obrázky pochází z Discogs.com

180g Vinyl

Vinyl Passion Classical 17. září 2015 Evropa

Album Reissue

Antonio Vivaldi: Le Quattro Stagioni The Four Seasons verze na vinylu LP v standartní edici. Toto konkrétní vydání vyšlo v Evropě ve vydavatelství Vinyl Passion Classical dne 17. září 2015.

Čtvero ročních dob Antonia Vivaldiho by mělo snadno získat cenu za nejčastěji nahrávané dílo všech dob. Jen málo z těchto nahrávek dosáhne mezi nadšenci určitého statusu a ještě méně se jich stane legendami. Tato stereofonní nahrávka z let 1958 a 1959 se stala jednou z takových legend. Felix Ayo hraje na první housle. Pokud ve skříni svého dědečka objevíte originální vydání od Philipsu, narazili jste na černé zlato, protože asijští nadšenci za zachovalou kopii zaplatí nejvyšší cenu. Ti, kteří takové štěstí nemají, si mohou vychutnat vynikající zvuk K2HD. Toto CD je součástí série produkce Universal Music K2 HD, která vznikla na popud národní společnosti v Hongkongu. Tato národní společnost distribuuje produkci společnosti FIM v Hongkongu a sama byla překvapena obrovským úspěchem disků FIM K2 HD, protože takto drahé produkty se jinak nemohou prodávat ve velkém množství. Proto byly některé nesmírně populární produkce přepracovány Hakamatou Takešim, který je jako masteringový inženýr zodpovědný i za produkci FIM, ve studiu JVC FLAIR v Tokiu. K2 HD jsou vyráběny společností Memory Tech v Japonsku a jsou dodávány v krásně navržené brožuře v tvrdých deskách, podobně jako produkty FIM. CD jsou opět chráněna fleecovým obalem, stejně jako u FIM. Pozor - tato CD jsou skutečně remasterovaná (K2 HD Mastering) a neměla by být zaměňována s CD dostupnými v Japonsku, která byla pouze překódována (K2 HD Coding).

Album zasahuje do žánrů Klasická hudba a Barokní hudba. 180g Vinyl.

ID: 58370 EAN: 8719039000111 Discogs ID: 8199610
4.72
- Concerto No. 1 In E Major, Op.8 Rv 269, "La Primavera" (Spring)
- Concerto No. 2 In G Minor, Op.8 Rv 315, "L'estate" (Summer)
- Concerto No. 3 In F Major, Op.8 Rv 293, "L'autunno" (Autumn)
- Concerto No. 4 In F Minor, Op.8 Rv 297, "L'inverno" (Winter)
Zobrazit seznam skladeb
zpět

Antonio Vivaldi

Antonio Vivaldi
Antonio Vivaldi byl italský barokní skladatel, houslový virtuos, pedagog a duchovní. Narodil se v Benátkách v roce 1678, je považován za jednoho z největších barokních skladatelů a jeho vliv byl za jeho života široce rozšířen po celé Evropě. Je známý především jako skladatel instr...

I Musici

I Musici
I Musici , známý také jako I Musici di Roma, je italský komorní orchestr z Říma, který byl založen v roce 1952. Soubor se zpočátku proslavil interpretací barokní hudby, zejména děl Antonia Vivaldiho. Jejich nahrávka Vivaldiho "Le Quattro Stagioni" je jednou z nejpopulárnějších a n...

Félix Ayo


Poštovné od 69 Kč

a zdarma již od 2 000 Kč!

U nás najdete vše!

Přes 123 000 LP a 210 000 CD
v nabídce

Věrnostní sleva až 5%

Pro registrované zákazníky

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Mějte přehled!

Nejpokročilejší sledování
dostupnosti i objednávek