The Planets - Vinyl

Album dostupné na vinylu (LP) v 1 vydání. The Planets je klasické album od Gustav Holst , vydané v roce 1962. Album je kolekcí sedmi skladeb, z nichž každá je inspirována jednou planetou sluneční soustavy. Jedná se o skladby "Mars, nositel války", "Venuše, nositelka míru", "Jupiter, nositel veselí", "Saturn, nositel stáří", "Uran, kouzelník", "Neptun, mystik" a "Pluto, obnovitel". Album bylo oceněno pro své inovativní a nápadité skladby a stalo se oblíbenou volbou pro fanoušky klasické hudby. Album zasahuje do žánrů Klasická hudba a Modernismus.

Dostupné v jednom vydání

LP

LP Gustav Holst: The Planets Op. 32 180g & Dmm Vinyl

359 Kč Na objednávku

180g & Dmm Vinyl

Vinyl Passion Classical 1. října 2015 USA

Album

Gustav Holst: The Planets Op. 32 verze na vinylu LPv standardní edici. Toto konkrétní vydání vyšlo v USA ve vydavatelství Vinyl Passion Classical dne 1. října 2015.

The Planets je klasické album od Gustav Holst , vydané v roce 1962. Album je kolekcí sedmi skladeb, z nichž každá je inspirována jednou planetou sluneční soustavy. Jedná se o skladby "Mars, nositel války", "Venuše, nositelka míru", "Jupiter, nositel veselí", "Saturn, nositel stáří", "Uran, kouzelník", "Neptun, mystik" a "Pluto, obnovitel". Album bylo oceněno pro své inovativní a nápadité skladby a stalo se oblíbenou volbou pro fanoušky klasické hudby.

Album zasahuje do žánrů Klasická hudba a Modernismus. 180g & Dmm Vinyl.

ID: 28112 EAN: 8719039000272 Discogs ID: 7979006
4.18
A1 - Mars, The Bringer Of War
A2 - Venus, The Bringer Of Peace
A3 - Mercury, The Winged Messenger
A4 - Jupiter, The Bringer Of Jollity
B1 - Saturn, The Bringer Of Old Age
B2 - Uranus, The Magician
B3 - Neptune, The Mystic
Zobrazit seznam skladeb
zpět

Gustav Holst

Gustav Holst
Gustav Holst byl anglický skladatel, učitel a trombonista, známý především díky své orchestrální suitě "The Planets", která je dodnes jedním z jeho nejpopulárnějších a nejtrvalejších děl. Holst se narodil 21. září 1874 v Cheltenhamu a během své kariéry byl ovlivněn řadou hudebních...

Herbert von Karajan

Herbert von Karajan
Herbert von Karajan byl rakouský dirigent, který je všeobecně považován za jednoho z největších dirigentů 20. století. Narodil se 5. dubna 1908 v Salcburku a již od mládí projevoval mimořádný hudební talent. Karajanova kariéra trvala více než pět desetiletí, během nichž řídil mnoh...

Wiener Philharmoniker


Poštovné od 69 Kč

a zdarma již od 2 000 Kč!

U nás najdete vše!

Přes 130 000 LP a 208 000 CD
v nabídce

Věrnostní sleva až 5%

Pro registrované zákazníky

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Mějte přehled!

Nejpokročilejší sledování
dostupnosti i objednávek